Olá! Spolu s Brasileirem Slovanský dům vaříme jídlo s sebou!


Vyzvedněte si ho ve výdejním okénku ve Slovanském domě. Jsme tam denně 11:00–20:00. Menu najdete tady. Nebo si něco obejdnejte přes Dáme jídlo nebo Wolt.

Objednávky přijimáme na +420 734 760 734, slovanskydum@ambi.cz nebo osobně.

Obě Brasileira připravují jídla ve Slovanském domě. Můžete si ho tam vyzvednout každý den od 11:00 do 20:00. Nabídku najdete zde. 🙌

Kudy k nám

Brasileiro U Zelené žáby se nachází v turisticky nejatraktivnější části Prahy v blízkosti mnoha památek. Nejvíce si Staré Město užijete po vlastních, jde to však i autem.
Brasileiro U Zelené žáby
U Radnice 13/8
110 00 Praha 1

Nejsnadněji metrem

Tato trasa nabízí nejvíce možností spojení MHD. Na zastávku Staroměstská se nejsnadněji dostanete metrem (A), tramvají (2, 17, 18) nebo autobusem (194), ze kterého můžete vystoupit i na zastávce Mariánské náměstí.

Pěšky od orloje

Při toulkách Prahou možná navštívíte Staroměstské náměstí a orloj. Stoupněte si k němu čelem a vydejte se doleva. Po pár metrech na Malém náměstí zabočte doprava. Nemůžete nás minout – průčelí domu zdobí brazilská vlajka a relief žáby.

Když to jinak nejde, jde to i autem

Parkování v blízkosti Brasileira je možné, počet míst je zde omezený. Stát můžete v oranžové zóně na Mariánském náměstí u budovy Městské knihovny, Klementina nebo na křižovatce ulic Seminářská a Husova.

Provozovatel:

BRAZIL FOOD s.r.o.
U Radnice 13/8, Praha 1
IČ 26731622

Odpovědný vedoucí:

Radek Macura

Pokud se na cestě zdržíte déle než 10 minut, raději nám zavolejte.